Hakkımızda

Kolay Sipariş E-Ticaret Yazılımı 20 yıllık E-Ticaret deneyimine sahip Ctrl F5 Digital Partner firmasının ekibi tarafından geliştirilmiştir. E-Ticaretin tüm dinamiklerine hakim bu ekip yüzlerce başarılı projeye imza atmıştır.

küçük ve orta ölçekli firmaların ihtiyacına yönelik geliştirilen kolay sipariş E-Ticaret yazılımı başarısını kısa sürede kanıtlamış ve müşterilerden tam not almayı başarmıştır.

Hikayemiz

2005 yılında başlayan hikayemizde birçok firmaya E-Ticaret ve dijital pazarlama süreçlerinde destek verdik ve müşterilerimizin kullanmakta oldukları bir çok farklı E-Ticaret altyapılarını yönettik.

Bu süreçte müşterilerimizin E-Ticaret sitelerini kullanmakta zorlandıklarını ve mevcut kullanıcı deneyimine uygun olmayan yazılımlardan kaynaklı sepet terk oranlarının yükselerek sipariş kaybı yaşadıklarını, dolayısıyla reklam maliyetlerinin yükselmesi sonucu E-Ticareti başaramadıklarına şahit olduk.

Müşteri ihtiyaçlarını karşılayan doğru bir E-Ticaret altyapısı olması gerektiğine inanarak Kolay Sipariş E-Ticaret yazılımını hazırlamaya karar verdik. 2019 yılında ilk tohum yatırımımızı alarak Kolay Sipariş E-Ticaret Yazılımını geliştirmeye başladık.

Müşteri ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz Kolay Sipariş E-Ticaret yazılımı ile müşterilerimizin minimum maliyetle E-Ticarete başlamalarını, internetten daha fazla sipariş almalarını ve siparişlerini kolayca yönetebilmelerini hedefliyoruz.

2 yıllık ar-ge ve geliştirme sürecinin sonunda piyasaya sunduğumuz Kolay Sipariş E-Ticaret Yazılımı ile ilk yıl binlerce mağaza kurulumu gerçekleştirdik ve firmamız çok kısa sürede yüksek müşteri memnuniyetini yakalayarak başarısını kanıtlamış oldu.

Sosyal ticaret odaklı, yeni nesil müşteri deneyimine uyumlu, kolay, hızlı ve ekonomik E-Ticaret paketleri olarak konumlandığımız sektörde her geçen gün aktif mağaza sayımız artmakta ve müşterilerimizden gelen birbirinden güzel başarı hikayeleri heyecanımızı daha da artırmakta.

Sevgilerle,
Kolay Sipariş Ekibi.

Müşteri Hizmetleri
0850 302 55 32